PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550149}
6,8 5 838
ocen
6,8 10 1 5838
Country Strong
powrót do forum filmu Country Strong

BOSSSKI

ocenił(a) film na 10

Cudowny film, oglądałam go z taką pasją jak prawie żaden inny film. A piosenki cudowne, chociaż nie należę do osób, które uwielbiają country to bardzo mi się podobały ^^ 10/10 Ani sekundy nudnej w tym filmie nie było.

ocenił(a) film na 8
kougle

Mnie również film bardzo się podobał, choć z początku nie miałam zamiaru go oglądać. Wzruszyła mnie piosenka na początku napisów końcowych. ;)

ocenił(a) film na 10
kougle

A mi się strasznie podoba coming home ^^ chyba, że piszesz o tej samej xD

ocenił(a) film na 8
kougle

Mnie chodziło o "Me & Tennessee" by Tim McGraw & Gwyneth Paltrow. Przepiękna <3

ocenił(a) film na 10
shika9

Podpisuję się pod waszymi słowami,... Był śmiech, była radość ale były również łzy i smutek... Jako fan muzyki country, film działał na mnie jak żaden inny ; ) gorąco polecam, wspaniała produkcja!

ocenił(a) film na 7
kougle

Przy Coming home płakałam jak jeszcze nigdy na filmie. Po prostu końcówka tego filmu i muzyka były niesamowite. No i Me and Tennessee też przepiękne.

ocenił(a) film na 3
kougle

Naprawdę?
Ja ani przez chwilę nie uwierzyłem w tę historię - wszystko było plastikowe i banalne, piosenki ledwie się broniły (a generalnie lubię country), a część wątków i dialogów wydawała się wyciągnięta z nędznej telenoweli. No i końcówka - zupełnie bez sensu -- nie tylko nie daje do myślenia, a rozczarowuje widza.

Z filmów o muzykach country polecam natomiast "I Walked the Line" o Johnny'm Cashu, "Coal Miner's Daughter" o Loretcie Lynn i nade wszystko rewelacyjne "Nashville" (które ten film szczątkowo i nieudolnie usiłował momentami kopiować).

Żeby nie było, że tylko krytykuję, Gwyneth jako jedyna momentami zachowała ludzką twarz i prawie mnie przekonała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones