PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229297}

Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking Glass

Inuyasha: Kagami no Naka no Mugenjō
7,7 388
ocen
7,7 10 1 388
Inuyasha: Kagami no Naka no Mugenjō
powrót do forum filmu Inuyasha: Kagami no Naka no Mugenjō

Nie wiem jak wy, ale dla mnie akurat ta kinówka jest najlepsza ze wsyztskich czterech. Moze dlatego że jestem romantyczką i uwielbiam jak jest akcja Kagome & Inu :P mimo tego że kreska jest przeciętna (choć o niebo lepsza jak w jedynce) to akcja bardzo mi odpowiada.
Moment rozmowy Kagome z Inuyashą przy ognisku i akcja przy drzewie ... ehh boskie *__* (muzyka również śliczna)
Gorąco polecam!....dla fanów tego anime, filmik obowiązkowy! ;]

misia_10

Masz na myśli utwór "Ai no Uta" prawda? Śliczny :) Tak samo jak "Yura Yura" przy napisach końcowych.

Wspaniała kinówka, wg mnie najlepsza z tych spod znaku Inuyashy. Świetna fabuła, nie ma czasu się nudzić i to jest największy atut tego filmu.
Scena z pocałunkiem jest naprawdę fajna ^_^
Jednak moja ulubiona to ta, w której Kagome osłania Inuyashę i zostaje postrzelona...

Cudowne anime.

ocenił(a) film na 10
Annemon

Kinówka na pewno lepsza od pierwszej i czwartej, ale sądzę, że trzecia nie jest gorsza. Gdyby nie kilka cudownych scen w tym filmie mogłabym się pokusić o stwierdzenie, że to trzecia część jest najlepsza. A tak to stawiam drugą i trzecią na równi/

nemesisswan

Dla mnie ta część jest najlepsza ;D Mogłabym ją oglądać cały czas ;P

ocenił(a) film na 10
Lina_senpai

ja mogę wszystko związane z InuYashą i Kagomę oglądać
Fajnie by było gdyby zrobili jakąś część na zasadzie "10 lat później", sądzę że by się im to opłacało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones