PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 155
ocen
7,4 10 1 245155
6,6 28
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Chcialabym sie dowiedzieć czy są jakieś grubsze powiązania, generalnie leci Iron Man 3 właśnie
na HBO Comedy i zastanawia mnie czy musze widzieć część 1 aby byc w stanie zrozumieć 3 :)

Generlanie moja przygoda z Iron Man'em zaczęła się od Avengersów... myślałam że dziewczyna
która lubi, dramaty, thrillery i romanse nie polubi filmy Sci-Fi, a jednak, Avengersi strasznie mnie
porwali:) Jak z Iron Manem? Jakies opinie? 1 i 2 musi byc nadrobiona? :>

ocenił(a) film na 8
ZaCiagamSieToba

Zazwyczaj zapoznaje sie z dzielem od poczatku... w ogole powinnas obejrzec dwa pierwsze Iron Many przed Avengersami ale mniejsza z tym. To bardziej filmy o superbohaterach niz science-fiction jest. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

dzięki! to prawda powinnam zacząć od początku, było kilka wątpliwości przez to! Ale całkiem porywający się okazał z dobrymi efektami specjalnymi więc nie żałuje ;) Swoją drogą Robert Downey Jr. mnie rowniez przekonał :)

ocenił(a) film na 8
ZaCiagamSieToba

Pepper jest kozacka, szkoda ze nie dostala wlasnej zbroi jak w komiksie :P Iron Patriot byl troszke zbedny, o wiele bardziej wolalem War Machine ale coz, bedzie pewnie w Avengers 2 i Iron Man 4 :) Jak dla mnie 3 stoi na rowni ze swietna 1

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

no ba! Pepper wiadomo, zwłaszcza przemawia do męskiej publiczności hahah:P Avengers 2 z miłą chęcia, a z 4 Iron Man'a chyba poczekam i zabiore sie najpierw za 1 i 2 :D

ocenił(a) film na 8
ZaCiagamSieToba

No koniecznie, oczywiscie polecam tez obejrzec reszte filmow ktore zlozyly sie na Avengers czyli The Incredible Hulk, Thor i Captain America. Pepper jest kozacka, w tym sensie ze walczy i jest mocna babka ale seksapilu ani fajnego cialka tak nie ma. Najfajniej wypada Black Widow jesli chodzi o ciałko z superbohaterow na ekranie, Kobieta Kot tez jest niczego sobie ale za chuda jak dla mnie :)

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Oh proszę, ładna kobitka z niej czego chciec więcej haha :) Nie ciagnie mnie kompletnie do takich filmów ale Thor widziałam.. nie wiem czy jest kilka częsci czy tylko jedna ( w sumie zaraz sobie sprawdzę :D:D:D ) a Captain America zdecydowanie, mam zamiar obejrzeć w najbliższym czasie pierwszą część z tych nowszych wersji dlatego że wychodzi kolejna w 3D pod koniec marca, i chciałabym wybrac sie na to do kina dlatego że efekty i duży ekran robią na mnie wrażenie :D

ocenił(a) film na 8
ZaCiagamSieToba

3D jest dla dzieci, niepotrzebny dodatek ktory narzucaja dystrybutorzy aby zarobic. Ja tak to widze. Jak z nowszych wersji? Zimowy Żołnierz to kontynuacja jedynki z 2011 roku, jak nie obejrzysz pierwszej czesci to nie bedziesz wiedziala o co chodzi w drugiej za bardzo. Nie zapomnij o Hulku z 2008 :)

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

po części to prawda aczkolwiek byłam w życiu tylko na jednym 3D i to na bajce mając może jakieś 10lat! nic z tego nie pamiętam więc z chęcia sie przejde bedąc już o wiele starsza i wtedy zdecyduje czy nadaje to klimatu czy też jest to zupełnie nie potrzebny dodatek:) Hulk to zupełnie nie dla mnie

ocenił(a) film na 8
ZaCiagamSieToba

Czemu nie dla Ciebie?

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Hulk kojarzy mi sie przede wszystkim z różnymi grami w które grał mój brat! Duży zielony potwór to dla mnie bajka! Nie lubie filmów które przedstawiają potwory, różne śmieszne stworzenia itp itd.

ocenił(a) film na 8
ZaCiagamSieToba

To bardziej mutant jak Bestia czy Lizard, postac Bruce'a Bannera jest bardzo ciekawa, odwieczna walka jego dwoch różnych osobowosci. No i The Incredible Hulk to chyba jedyny tak powazny film Marvela, a Norton świetnie sprawdzil sie w tej roli, według mnie troszke lepiej niz Rufallo. Mam nadzieje że kiedyś przedstawią She-Hulk w jakims filmie, moze Avengers 3 ;)

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Widać że postacie Marvela to fascynacja każdego faceta ;D

ocenił(a) film na 8
ZaCiagamSieToba

No sama popatrz :) Czy ktos taki nie wygladałby fajnie na ekranie?

http://www.fightersgeneration.com/main.htm

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

http://www.creativeuncut.com/gallery-14/art/mvc3-she-hulk.jpg

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

Okay, przyznaje racje, wygląda całkiem fajnie :) ciekawe tylko czy by tego nie spieprzyli w wykonaniu! nic tylko czekać na kolejne części Avengers ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones