PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228143}

Miłość i inne nieszczęścia

Love and Other Disasters
6,4 34 227
ocen
6,4 10 1 34227
Miłość i inne nieszczęścia
powrót do forum filmu Miłość i inne nieszczęścia
Malazaa

chętnie bym obejrzała, ale jak widze, że w obsadzie jest Orlando Bloom to od razu ochota mi przechodzi ;)

smerfetka

rzeczywiscie mam juz dosc filmow z tym niby "przystojnym i fajnym" aktorem....

Jacky_Firth_Northam

dokładnie ja tak samo... wole filmy z prawdziwymi mężczyznami ;)

Malazaa

A mi się tytuł też podoba :D Ale filmu nie obejrzę na pewno :D

Malazaa

przecież na film idzie się dla filmu, a nie dla aktrów:)))

ocenił(a) film na 9
malgosiatolk

Orlando Bloom jest tylko pod sam koniec więc sie nie martwcie :)

malgosiatolk

ale to aktorzy tworzą film

smerfetka

Ale ważna jest jego fabuła, a nie aktorzy którzy w nim występują. Gdybym miała nie oglądać filmu przez jakiegoś aktora to wielu bym nie obejrzała. ;)

Agatkiee

też fakt :] kiedyś obejrzałam "Elizabethtown", opis jakoś mnie zachęcił i prawie usnęłam na tym.... dlatego jestem uprzedzona do tego aktora

ocenił(a) film na 4
Malazaa

Dziewczyny, Orlando występuje w tym filmie przez jakąś minutę! No, może półtorej ;)
A film był świetny.

Malazaa

Ta okładka to najsłodsze co ostatnio zobaczyłem. W kinie nie mogłem przestać patrzyć. Wiem, że Brittany nie jest aż taka śliczna, ale to zjęcie jest po prostu genialne i rozbudziło moje marzenia o takiej dziewczynie. Gdyby tylko rozdawali te wielkie kartonowe makiety reklamowe, które stały w multikinie, to zabrałbym jedną, przewiózł autobusem 50km, a potem jeszcze 5 km rowerem na zadupie gdzie mieszkam, bez względu na wszystkie trudności, postawił w swoim pokoju i zrobił ołtarzyk. Niestety jedyne co mogłem wziąć, to stosik ulotek z tym zdjęciem. Wytapetuje sobie nimi ścianę, albo jakiś mebel, a co! :) (I mam gdzieś że sie ze mnie śmiejecie)
Ciekawostka: Przez kilka minut stania w pobliżu kas, przewinęło się tam trzech facetów proszących o plakat/pytających czy można wynieść makietę. Czyżbym nie był odosobnionym przypadkiem?... ;)

sysak

Ale filmu i tak nie obejrzę, bo to pewnie szmira. Pozdrawiam fanki komedii romantycznych. :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones