PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228143}

Miłość i inne nieszczęścia

Love and Other Disasters
6,4 34 228
ocen
6,4 10 1 34228
Miłość i inne nieszczęścia
powrót do forum filmu Miłość i inne nieszczęścia

7/10

ocenił(a) film na 7

Nawet fajny. Ale spodziewałam się czegoś lepszego.:)

Karolaf

Jak dla mnie zbyt przewidywalny. Słaby 3/10

mewaq

Jako zagorzała przeciwniczka komedii romantycznych zdecydowanie polecam! Włączyłam to dziełko, żeby się trochę ogłupić (syndrom oglądania telenoweli, aby pozwolić szarym komórką przestawić się na właściwe miejsce po ciężkim wysiłku) i w tym punkcie... niezmiernie się zawiodłam. Jest zabawny i, jak na swój gatunek, całkiem inteligentny. To miłe, kiedy umiemy śmiać się z siebie, a twórcy tego filmu radzą sobie z tym całkiem nieźle. ;) Znajdziemy kilka perełek i smaczków, gra aktorska trzyma poziom, zdjęcia są ładne i dopracowane. Mimo że wszyscy wiemy jak to się skończy, dalej pozostaje to najmniej przewidywalna komedia romantyczna, jaką ostatnio widziałam. Jeśli znacie państwo ciekawsze, to bardzo proszę o tytuły. I nie jest to bynajmniej złośliwość - idzie zima, wieczory coraz dłuższe, a liceum pierze mózg dostatecznie, żeby w piątki nie chciało się myśleć. W takich chwilach produkcja podobna do "Miłości..." byłaby prawie równie niezastąpiona co kubek gorącej czekolady. ;)

ms_Ratatosk

Może "Miłość..." nie jest filmem wybitnym, ale na pewno podchodzi do tematu komedii romantycznej w odrobinę inny, a co za tym idzie interesujący, sposób. Jest to jakaś swego rodzaju odmiana.

ocenił(a) film na 3
mewaq

flaki z olejem ... slabiutki i to bardzo

ocenił(a) film na 1
Karolaf

Jak na mój gust straasznie nudny, przewidywalny 2/10

ocenił(a) film na 4
olka2210

Myślałam, że będzie gorszy. Może nie jest to żadna rewelacja; jest przewidywalny do bólu, ale mimo to w sam raz na zimne wieczory ;) 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones