PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=228143}

Miłość i inne nieszczęścia

Love and Other Disasters
6,4 34 227
ocen
6,4 10 1 34227
Miłość i inne nieszczęścia
powrót do forum filmu Miłość i inne nieszczęścia

z tak samo charakterystyczną bohaterką jak Jacks? Ta postać jest przeurocza ;)

ocenił(a) film na 9
Optimiste

Wg. mnie Jacks jest podobna do Holly Golightly z ,,Śniadania u Tiffany'ego'', z tym, że Holly miała znacznie większe problemy, i przez to mniej czasu na pokazanie swojego uroku osobistego ;)

Arebell

Bo o to chodziło w tym filmie. Cos nie doczytalas albo jestes niedoinformowana bo ten film bazował i był zaizspirowany Śniadanie m u Tifaniego

ocenił(a) film na 9
Wonderchild

Nie doczytałam, dzięki za informację. Ale tym bardziej mam rację, nie?

ocenił(a) film na 7
Optimiste

a może 'Amelia'?:

też fajny film, w sumie podobnym klimacie.
główna bohaterka również przeurocza: >

ocenił(a) film na 9
Optimiste

Dzięki za odpowiedzi, muszę obejrzeć i Śniadanie i Amelię ;)
Macie jeszcze jakieś propozycje ? :)

Optimiste

moze ci sie jeszcze spodobac "uptown girls". w sumie to i tu i tu glowna bohaterke gra murphy, wiec odkryica ameryki nie zrobilam, ale film tez ma w sobie cos uroczego i lekkiego, bohaterka jest rownie pokrecona i zawsze dobrze wyglada i jest fajnie ubrana;) nic ambitnego, ale moze cie urzec.
mi jeszcze jacks przypominala troche carrie z "sex and the city"
co do tego ze ktos napisal ze bohaterka przypomina mu/jej audrey hepburn ze sniadania u tiffany'ego to naprawde spostrzegawcze, szczegolnie ze sama jacks w filmie mowi ze to jej ulubiony film i pyta sie retorycznie czy tego nie widac

ocenił(a) film na 9
Anne_Perry

Dzięki wielkie :) Uptown girls oglądałam już nawet kiedyś i rzeczywiście całkiem przyjemny film. :)

ocenił(a) film na 8
Optimiste

Główna bohaterka ,,Wyznań zakupoholiczki"- zakręcona jak naleśnik, pełna życia i pozytywna.

ocenił(a) film na 8
CzerwonaWiedzma

A i jeszcze Poppy z ,,Co nas uszczęśliwia", chociaż ona była już trochę przesadzona. No i tytułowa bohaterka Juno.

ocenił(a) film na 8
Optimiste

Diabeł ubiera się u Prady. Świetne ciuchy. Książka lepsza :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones