PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486560}

Termin

Deadline
5,2 3 294
oceny
5,2 10 1 3294
Termin
powrót do forum filmu Termin

końcówka filmu.

ocenił(a) film na 6

przeglądałam dyskusje, ale nigdzie nie mogę znaleźć normalnego wytłumaczenia co do końca i
całego filmu. czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodziło?

w większości ludzie piszą, że Alice była chora i wymyśliła Davida i Lucy. więc skąd ten naszyjnik?
przecież dzwoniła do tej swojej przyjaciółki i pytała się o Davida i Lucy, a przyjaciółka powiedziała
jej, że zaginęli i podała datę.

pseudovirus

Też mam mieszane uczucia...

pseudovirus

Myślę, że to film, który daje sporo do pomyślenia. Jeżeli chodzi o końcówkę... Właśnie skończyłam oglądać film i do momentu, gdy przyjaciółka Alice czytała scenariusz wszystko miałam ułożone. A! Zauważyliście, że naszyjnik, który miała Alice - Lucy, wyglądał na Alice wspak. Nie wiem, a może mi się tak wydaje. Sądzę, że Alice i David byli jakoś powiązani ze sobą: mówili te same kwestie, tylko do innych osób, byli psychicznie chorzy... Ten filmik, co oglądała jej przyjaciółka wszystko miesza i nie wiadomo, co myśleć. Może kiedyś się poznali i Alice wzięła od niego nawy filmowania, choć bała się go... A może David to jej były, który wyszedł z więzienia.
To są moje rozmyślania. Końcówkę chyba każdy inaczej będzie odbierał. ;)

użytkownik usunięty
vivicar

źle mówisz. Naszyjnik był autentyczny i to nie była "Alice" wspak. Kombinujesz jak moja jedna niezbyt inteligentna koleżanka. Nie szukajmy dziury w całym. Ch uj wie o co w tym filmie chodziło. Fajnie, że psychologiczny, ale ciężko zakumać gdzie jest sens.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones