Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Nie mam pojęcia skąd się to u mnie bierze ale za każdym razem gdy trafię na film z nią budzi się we
mnie ogromny żal, że umarła. Mocno mi to dokucza wewnętrznie, jestem osobą uczuciową ale nie
do przesady. Nigdy nie byłam jej fanką, wiedziałam że taka osoba istnieje i tyle. Nie wiem co na to
wpływa... Jej uroda? A może wielkie smutne oczy? Też tak macie czy ja wariuję? ;)
Ogólnie inne zmarłe znane osoby (nawet te które bardziej lubiłam) nie wzbudzają we mnie takich
uczuć. Patrzę na nią w filmach i odnoszę wrazenie, że prywatnie była nieszczęśliwa i jakbym to
czytała z jej twarzy.

smynia5

mam tak samo tyle ze nawet z osobami ktorych nie znam :(
nieraz plakalam bo Brttany nie zyje

smynia5

Młoda, uzdolniona i piękna. Rownież mi jej żal :C

Kaziuuu

Każdemu żal, bo młoda była i mogła dużo przeżyć. Podobnie mam jeśli chodzi o Paula Walkera. Pewnie każdy tak ma.

AlexabezKeksa

Brittany żal mi o wiele bardziej, pewnie dlatego ze była kobietą, a za każdym razem jak przeglądam jej zdjęcia nie moge uwierzyć że nie żyje

smynia5

Dokladnie wiem o co Ci chodzi. Do tego jakas niewinnosc wypisana na twarzy...

smynia5

Ja mam tak z Paulem Walkerem i Robinem Williamsem. I z nikim więcej. Nie wiem czemu. Bo to świeże sprawy? Nie wiem...

Naomi_88

Mam dokładnie tak samo i dokładnie z tymi samymi aktorami i aktorką.To chyba wynika z tego,że oni mieli jakieś takie ciepło wewnętrzne,które dało się odczuć.

davvido1

Ja tam u Brittany z twarzy, tej głębi, wrażliwości, ciepła nie dostrzegam. Co innego, u Aaliyah , Ledgera, Rivera Phoenixa, Layne Staleya, młodszego Rourka, może jeszcze Przybylskiej. Paul Walker wyglądał na pozytywnego gościa, jednak również nie dostrzegam u niego z twarzy tej głębokości, wrażliwości i autentyczności.

smynia5

Mam dokładnie to samo. To znaczy, za życia Brittany nie była mi obojętna, baaardzo ją lubiłam jako aktorkę. Ale mocno, mocno mi jej brakuje. :( Jak widzę choćby kawałek filmu "Uptown girls" strasznie chce mi się płakać... To była śliczna, delikatna dziewczyna o "smutnych oczach", tak jak piszesz.

smynia5

Również miewam podobne odczucia.

smynia5

Mam tak samo, piekielnie zdolna aktorka. Moze dlatego tak bardzo przezywala zycie. Widocznie byla bardzo wrazliwa i dlatego krucha na tennswiat. Miala niesamowity magnetyzm w oczach. Plakac mi sie chce jak widze jej zdjecia, w szczegolnosci filmy z jej udzialem. Przesliczna dziewczyna o pieknych smutnych oczach. Za kazdym razem jest mi smutno ze nie miala nikogo z kim moglaby porozmawiac, kto moglby ja wyciagnac z pustki i samotnosci.

smynia5

Mam tak samo, identyczne uczucia....Brittany Murphy, Paula Walkera, Robinem Williamsem, Anna Przybylska.

Byczex

Paul Walker Anna Przybylska Robin Williams Zbigniew Wodecki

smynia5

Doskonale rozumiem o co Pani chodzi. Czuję dokładnie to samo kiedy patrzę na ekran i widzę jej twarz. Z jej oczu wyzierała samotność.

smynia5

Ja mam dokładnie tak samo tylko z Brittany z nikim więcej, miala niesamowitą twarz wyrażała tyle emocji prawdziwa aktorka poprostu anioł zstąpił na ziemie i anioł wrocił do nieba.......

smynia5

same :/ była hipnotyzująca

smynia5

Na co zmarła Brittany Murphy ??

giovanni50

Mówią, że na atak serca.

Dot_92

A nie jakiś problem z płucami? Czytałam artykuł że w domu miała jakaś trującą pleśń w klimatyzacji i po długim czasie wdychania tych toksyn poważnie zachorowała. Podobno jej partner zmarł przez to samo

elka5000

No wlasnie. Wg amerykanskich zrodel zmarla na niewydolnosc oddechowa, spowodowana zapaleniem pluc (oryg. pneumonia). Mozesz to sprawdzic na amerykanskich stronach wikipedii.

smynia5

Śpij dobrze aniołku :(!

smynia5

Mam chyba to samo, bo w końcu tu zajrzałem... a przed chwilą obejrzałem komedię ''Nowożeńcy'' z jej udziałem. Ona ma w sobie coś takiego, że straszny smutek ogarnia człowieka, wiedząc że zmarła w tak młodym wieku... A przecież nie znałem jej osobiście, więc tym bardziej dziwne. Może wyraz jej twarzy tworzy nam, nasze własne wyobrażenie o tej osobie...takie ciepłe, pozytywne.

smynia5

Rzeczywiście, żal dziewczyny. Świetnie zagrała w "Nikomu ani słowa".

smynia5

Co ciekawe, nawet Eminema dotkneła dość głęboko jej śmierć. Pomijając fakt, że przecież się dobrze znali to mówił, że przede wszystkim była wyjątkowo dobrym człowiekiem. Więc smynia5 może zauważasz więcej niż inni na pierwszyrzut oka. P.s. Także mi jej żal. Cała jej postać wydawała się taka.. eteryczna. Szkoda.

smynia5

Mam tak samo z nią oraz jeszcze z Robinem Williamsem. Innych nie żal mi aż tak.

smynia5

To była aktorka z dużym potencjałem na oscara

smynia5

Tez mi się tak wydaje i kazdy ma w zyciu szereg problemow a szczegolnie teraz miloby bylo spedzic swieta razem z rodzina ale zycie nie zawsze jest uslane rozami i trzeba sobie radzic samemu i byc zdatnym samym na siebie i to jest wlasnie normalna polska rodzina jak wyrzuca sie dziecko do obcego miasta i ludzi jak psa by pozbyc sie problemu ale rodzicem jest sie na zawsze a nie na chwile i rodziny niestety się nie wybiera:((

smynia5

Została zamordowana, dla mnie to oczywiste. Spójrz na zdjęcie jej matki, źle jej z oczu patrzy. Nie raz widziałem u kobiet coś takiego w oczach.

smynia5

szczerze to też tak mam... i nie wiem czemu akurat przy niej tak jest. Wiele było aktorów i aktorek które ceniłem jednak przy ich śmierci, nawet w młodym wieku nie miałem jakichś głębszych odczuć a dzisiaj oglądając ją w Spun nie wiedzieć czemu czułem bardzo duże przygnębienie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones