Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Dziwne co nie?? Również dostał zawał. Został znaleziony przez swoją teściową w stanie agonalnym - podobnie Murphy - znalazła ją matka ....

Dziwiłem się dlaczego mąż nie pomógł Murphy - po filmie "Poszukiwana" doszedłem do wniosku, że Murphy ma zaawansowaną anoreksję ... Wycieńczenie organizmu musiało mieć duży wpływ na jej zawal...

Szukając jakichś info o jej mężu dowiedziałem się o jego śmierci ... Nie wiem co o tym myśleć.

sungam

Na angielskiej wiki po przetłumaczeniu pisze, że Simon Monjack (mąż Murphy) :

"Zmarł w ten sam sposób, w tym samym domu, jak jego żona, Brittany Murphy . koronera raporcie stwierdzono, przyczyną śmierci jest ostre zapalenie płuc i ciężką niedokrwistość."

Więc na co w końcu zmarli zawał czy zapalenie płuc i niedokrwistość? Oboje brali jakieś silne leki.

Na polskiej wiki pisze:

"Zmarła 20 grudnia 2009 roku z powodu rozległego zapalenia płuc i ostrej anemii w połączeniu z intoksykacją różnymi lekami[1]. 24 maja 2010 zmarł jej mąż, Simon Monjack. Bezpośrednią przyczyną jego zgonu było wstrzymanie akcji serca."

Czyli jednak nie zawał ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones