Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 763 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Czy uważacie, że zdążyła zagrać swoją rolę życia ?

Bounty

Zagrala kilka swietnych rol, ale czy ktoras byla rola jej zycia trudno stwierdzic. Uwazam ze zbyt wczesnie odeszla z tego swiata i na pewno jeszcze by pokazala na co ja stac. Wedlug mnie byla strasznie niedoceniana chociazby za role w przerwanej lekcji muzyki....

Magdaaa

Dla mnie osobiście była bardzo przeciętną aktorką i czegoś takiego jak rola życia nie widziałam.

Bounty

Z dala od komerchy świetna była w Falling Sky.

Bounty

niejako z definicji TAK, zagrala role zycia;)

grizley

Kilka dobry ról owszem, rolę życia zdecydowaNIE - Nie!

lew890

Zagrała wiele świetnych ról. Trzeba by także zaznaczyć, że nie była tylko świetną aktorka ale i po prostu osobą. Za młodo umarła, za pewne nie zdążyła spełnić swoich wszystkich marzeń, jednym z nich było zostanie matką.
Myślę, że nie dane jej było, by ludzie ją zobaczyli w "tej" roli.
Brittany jest dla mnie ikoną jak dla wielu ludzi Hepburn.

Giselle123

<br/>Rola życia "Nikomu ani słowa" :)<br/>

Bounty

myślę, ze roli życia nie zagrała chociaż w "nikomu ani słowa" była fantastyczna:)

rosunia1990

uwielbiam film David i Lisa............
Ujął mnie za serce
Może roli życia nie zagrała tego się nie dowiemy jak czuła ale rolę w moim życiu odegrała na pewno i myslę że jeszcze i w niejednym...
A ktoś kto wypisuje bzdury i nie szanuje pamięci kogoś kto odszedł niech dalej siedzi przed kompem i pisze dyrdymały bo tylko to mu zostało...

Bounty

Mnie bardzo podobała się jej rola w "Perwanej lekcji muzyki". Była niesamowita i niezapomniana. Wogule ten film to rewelacja. 3 wspaniałe kreacje aktorskie: Angeliny Jolie, Winony Rider i Brittany.

Bounty

Niestety nie. Ale prezentowała aktorstwo wyjątkowo szlachetne. Nie mizdrzyła się do kamery. Po prostu grała. Szczerze.

Bounty

Raczej nie

Bounty

W serialu Nash Bridges fajnie zagrała sezon 2 odc 7 Nocny pociąg polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones