Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Piszę "też", bo ostatnio "zawinęło się" tylko osób i już tracę rachubę. Raz umiera jakaś Whitehouse, raz Hit Ledger. Tylko Schwarzenegger jest nieśmiertelny. Młodzi ćpają i chleją na potęgę i nie dziwota, że padają niczym muchy.

użytkownik usunięty

właśnie zostałam brutalnie uświadomiona ;o

Mnie dokładnie tak samo wysadziło z fotela jak sie o tym dowiedziałam :(

Roselyn_4

Ja tam o tym wiedziałam, ale nadal do mnie nie dociera że więcej nie zobaczę jej ślicznego śmiechu i tego anielskiego głosu :D

Ja też jestem w szoku, bardzo fajna aktorka, szkoda że już jej więcej nie zobaczymy :(

Akurat w jej przypadku śmierć była spowodwana silną anemią i zapaleniem płuc.
Mnie jej śmierć też poruszyła, mimo, że nie zagrała w wielu dobrze notowanych filmach to i tak była przeze mnie lubiana.. Szkoda, że tacy młodzi ludzie umierają.

krikri

ja przypomnialem sobie o ,,8 mili '' i tak sie dowiedzialem ze nie zyje . Szok jeszcze ,,Sin City'' pamietam zayebiscie wygladala .. szkoda mloda byla

krikri

Jej śmierć była spowodowana przez długotrwałe wdychanie toksycznych pleśni z klimatyzacji. Na to samo po pięciu miesiącach zmarł Jej mąż.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
FiliTV

Tez nie mam i nie marzę o niej. Kiedy jestem w hotelu lub gdzieś, gdzie jest klimatyzacja, od razu czuję się źle. Mam wrażenie, jakby pomieszczenie było drążone przez jakiś niewidzialny wiatr, który nie wiadomo, skąd i dokąd leci.

Tomasonni

Tez nie wiedziałam o tym że nie żyje ( uświadomiła mnie przyjaciółka) , ale śmierć była...morderstwem... Ją i jej męża truła matka ..

FrywolnaHaneczka

Skąd ta wiadomość?

elka5000

https://wpolityce.pl/kultura/249664-brittany-murphy-zostala-zamordowana-tak-twie rdzi-jej-ojciec

FrywolnaHaneczka

Mało prawdopodobne. Ona musiała mieć podczas sekcji badania toksykologiczne.

krikri

choroba nie wybiera niestety i dopada tylko tych dobrych ludzi

Wlasnie zobaczylem, ze zmarla. nie moge uwierzyc jeszcze, szkoda jej dobra aktorka byla.

bakubaku17

Ona była specyficzna. Taka trochę eteryczna, trochę inna.

przed momentem doznałam takiego samego szoku :o kojarze ją najbardziej z 8 mili i miłość i inne nieszczęścia. szkoda jej .. :(

czarna96

plus własnie przeczytałam że jej mąż zmarł pół roku pozniej. miał problemy z sercem i bezposrednia przyczyną było wstrzymanie akcji serca.

Dajcie spokój. Gdzie wyście byli, kiedy ona umarła. Na księżycu? Głośno o tym było.

JustFurious

A co my sledzimy jej cale zycie ?

DannielNemesis

Każę ci śledzić całe jej życie? Wyraźnie napisałam, że było o tym głośno, to chyba oczywiste, że skoro było o tym głośno, to nie trudno to wiedzieć. Chyba, że wróciłeś z krajoznawczej wycieczki z księżyca...

JustFurious

to ja chyba na księżycu byłam o też nie słyszałam

JustFurious

chyba nie dość głośno skoro tyle osób nie wiedziało ;)

Vanillia

A to z kolei pokazuje kto interesuje się i w jakim stopniu wydarzeniami związanymi z kinem, nie mówię tu o śledzeniu "gwiazd". Jeśli umiera dobra aktorka to myślę, że w przeciągu doby się dowiem. A o niej mówili nawet w wiadomościach przed południem :P

lisek18

chyba zacznę oglądać wiadomości zatem :P a nie....nie mam tv :(

JustFurious

Wcale nie! Co to znaczy głośno? Głośno było o Jacksonie czy tym, tym charakterystycznym... Hofmanie chyba. Tak samo głośno było o Williamsie. O niej może były newsy, ale niekoniecznie na pierwszych stronach gazet. Przeszukałem zasoby i nie jest tego za wiele. Google dziś wyrzucają tylko parę serwisów, a poniżej już informacje o śmierci jej męża. Pozdrówka!

vermes

C ome on.... Co Ty mi tu wyciągasz za brudy sprzed trzech lat. Młoda i ładna jeszcze byłam. Dajże spokój...

JustFurious

Co to za fochy? To temat założony lata temu przeze mnie. Nie przyszłoby mi do głowy, że nie można odpowiadać na wpisy sprzed trzech lat. Co to za mentalność, że internet funkcjonuje niczym półświatek oparty na dziennych zasadach. Temat jest to piszę. Amen!

vermes

Fochy... Faktycznie... Myślę, że wszystko funkcjonuje na "dziennych zasadach". To już było tak dawno, że nawet nie pamiętam, że cokolwiek takiego pisałam. Myśl o przyszłości! Gotuj ciasta i piecz obiad na święta! Good luck!

JustFurious

Gut lack!

Też trudno było mi w to uwierzyc, oglądałam z nią zaledwie garstkę filmów, ale mimo to nie znaczy, że jej nie żałuję. Była naprawdę śliczna i to straszne, że zmarła tak młodo...

little_liar

szkoda, że nie zauważyliście ironii w pierwszym komentarzu.. a te następne nazwiska to nawiązanie do Amy Winehouse i Heath'a Ledgera..

fakju_bicz

Super, że mi to wytłumaczyłaś/eś. Nie interesuje mnie to, czy to ironia, wyrażam swój żal na temat jej śmierci.

little_liar

To nie było do Ciebie ;x Po prostu nie wiedziałem jak dodać odpowiedź do całego posta :-) Chodziło o cały łańcuszek poprzedników, nic osobistego :D

fakju_bicz

Rozumiem, przepraszam, moja wina :)

użytkownik usunięty

tak mam dokładnie to samoo.. ostatnio miałam podobną sytuacje, że się DOPIERO po 4 lat skapnełam ze Ledger nie żyje.. a teraz ona .. jakies fatum

Była dla mnie najlepiej grającą aktorką młodego pokolenia. O jej śmierci było głośno w TV. tak samo jak o Natashy Richardson - też było głośno.

6058145

Dzisiaj ten film oglądałam to strasznie. Później zorientowałam się, że ma dzisiaj urodziny. Ojej jak smutno :(

MissKatherine

To było w newsach na filmwebie. Też się dziwie że tyle osób o tym nie wiedziało.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

To wynika z tego, że Murphy nie była raczej osobą z pierwszych stron gazet.

6058145

Nie przypominam sobie, aby było tak głośno. Może w USA, ale w Polsce mówiono wiele o Natshy Richardson.

Mnie dokładnie tak samo zatkało.No ale zmarła w grudniu przed świętami a w tym okresie ludzie mniej się interesują doniesieniami medialnymi więc można było wiadomości o jej śmierci przeoczyć.

użytkownik usunięty
Predator10

Dziś rzadko się o niej pamięta. Wielka szkoda. Miałaby już 38 lat. Wydaje mnie się, że swego czasu zapowiadała się na wielką gwiazdę.

.

Ja zorientowałam się dopiero dziś, przeglądając filmweb. Nigdzie wcześniej o tym nie słyszałam. Taka młoda, tyle życia przed nią było...

Dot_92

No widzisz. A ja zamieściłem ten wątek kilka lat temu, a większość osób nie wie, że ona nie żyje. Jakoś cichutko odeszła, bo w mediach w Polsce nie było wielkiego szumu. Strasznie szkoda takich młodych osób, przed którymi teoretycznie tak wiele. Kiedyś przecież było o niej trochę newsów w mediach, aż nagle zniknęła i cisza.

vermes

No właśnie, nie było szumu o jej śmierci. I też dlatego nie wiedziałam.
Bardzo szkoda takich osób... Młodych albo takich, którzy zostawiają małe dzieci.

Dot_92

Może dlatego została zepchnięta w cień przez inne ważniejsze wydarzenia, bo w 2009 umarł Michael Jackson.

vermes

Może. A być może polskie media stwierdziły, że nie była aż tak znana Polakom i ta informacja niczego nie wniesie. A szkoda.
I szkoda, że Brittany Murphy nie żyje. Chciałabym zobaczyć jakiś nowy film z nią.

Właśnie obejrzałem Miłość i inne nieszczęścia i tak sobie pomyślałem wejdę na forum Brittany. Wbiłem się w szok. Również nie wiedziałem, że nie żyje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones