Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 756 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Tak szybkie odejście nie było dla mnie zaskoczeniem. Zawsze nosiła w sobie coś z pogranicza: eteryczność, ulotność, niebywały erotyzm. Uwielbiałem tę kompilację chłodu i gorąca, hedonizmu i ducha, świętości i grzechu. I choć dla większości będzie lalką drugiego planu 'Sin city', to dla mnie pozostanie upadłym aniołem 'Siedmiu żyć'.
W przedwczesnym odchodzeniu tkwi pewien rodzaj poezji, ale żeby aż tak…?

Kotku, Kocham Cię.

Boora

swietnie to ujales... Brittany byla wspaniala

Boora

O tak. Ten opis bardzo do niej pasuje. Miała w sobie to zderzenie niezwykłej energii życia z jakimś kompletnym załamaniem, rozdarciem, delikatnością. Zawsze jakaś taka na granicy i jakby ryzykująca, ale to było w niej cholernie piękne.

Boora

Zgadzam się z Wami. Była świetną aktorką. Jedną z moich ulubionych. strasznie mi smutno.. :(

db2

ma ktos z was dokladne informacje na temat liczby filmow w ktorych wystapila Brittany, ktorych premiera bedzie w 2010r.? bo nie moge dojsc z tym do ladu

Boora

O, tak. Ten skrzeczący głos, to przenikliwe orzechowe spojrzenie.
prezentowała aktorstwo wyjątkowo szlachetne. Nie mizdrzyła się do kamery. Po prostu grała. Szczerze.

Boora

operujesz strasznymi frazesami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones