Catherine TateII

Catherine Ford

7,6
2 506 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Catherine Tate

Po obejrzeniu 4 serii Doctora Who z nią mogę już z pewnością stwierdzić,że CT jest świetną aktorką.I to nie tylko w scenach komediowych ale i dramatycznych.Fantastycznie zagrała w finale serii i wielka szkoda,że więcej jej już w serialu chyba nie zobaczymy.

_malena_

Szkoda, że jest z nią cała seria, bo kompletnie psuje serial.... zachowuje się jak dziewczynka, co dodaje jej durności, jest obrzydliwa i brzydka, zupełnie nie pasuje do Tennanta... Popsuli całą, ostatnią serię z Tennantem ;(.

_Rutek_

Do przedmówczyni: jeśli uważasz, że ktoś psuje serial, bo jest "brzydki" (tzn. niepasujący do ogólnie przyjętego kanonu piękna), to znaczy, że niczego się z Doctora Who nie nauczyłaś/eś i szkoda Twojego czasu na oglądanie tego serialu i mojego na odpisywanie :).

fasztet

Nie tyle brzydka... nie no brzydka do tego ta parcha na brodzie. Pomijam zachowanie bo tak może miało byc choć dla mnie jest kretyńskie. Ciężko z nią było przetrzymać te odcinki. Żenująca i tyle.

_Rutek_

sorka że tak późno odpisuję na ten wątek, ale jeśli Donna zepsuła serial, bo jest "brzydka i obrzydliwa", to co można powiedzieć o kosmitach, z którymi Doktor walczy :D:D niektórzy są tacy piękni ;D to najlepiej jakby serial polegał na tym, że Doktor lata sobie z jakimiś supermodelkami po najładniejszych zakątkach wszechświata, stoją i się gapią ;) Catherine jest ładną kobietą wg mnie :]

katarzyna23x

Donna była genialne w Doktorze, obok Rose to moja ulubiona towarzyszka. Żałuje, że wystąpiłą w jednej tylko serii. CO do samej Catherine w serialu pokazała prawdziwy kunszt aktorski, gdyż obok akcentów komediowych do których naturalnie jest stworzona, udowodniła, że jest fantastyczą aktorką dramatyczą. Donna w jej wykonaniu to postać wielowymiarowa i pewnie dlatego tak mocno ją polubiłem...

pufek_1986

Właściwie to wystąpiła w dwóch seriach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones