Santiago CabreraI

7,2
2 865 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Santiago Cabrera

Boż! Jako Aramis jest boski. Te jego teksty, to poczucie humoru i sposób jak patrzy na kobiety
zwłaszcza do Królowej :D.
Cóż więcej powiedzieć??
W The Musketeers zagrał najlepiej :D

anne22

tez uważam, że jako Aramis ma to coś! <3

ania1231

moim zdaniem ogólnie jest bardzo dobrym aktorem, a jeśli chodzi o role Aramisa to myślę że pokazał na co go stać. (jest świetny) Mam nadzieje ze ta rola otworzy mu drogę do wysokobudżetowych filmów, dzięki czemu będziemy mogli go częściej oglądać. Widziałam go w: "Cesarstwie", "Herosach", "Miłość i inne nieszczęścia"," Życie ryb", "Meant to Be"," Hemingway i Gellhorn"," Cristiada", "Muszkieterowie" i mam wrażenie że z każdą rolą jest coraz lepszy, dojrzewa jak wino z czasem.:)

natkusanna

Dla mnie zawsze to będzie "general Vega" z Cristiady... zasada "pierwszego wrażenia" :) Właściwie przypadkiem obejrzałam jeden odcinek muszkieterów i tak mnie coś tknęło - skąd ja znam tego aktora? I było takie jedno ujęcie, które spowodowało, że mi zaskoczyły trybiki i olśnienie: ksiądz Vega???? Sprawdziłam i miałam rację :)

natkusanna

Równie świetny jest jako Vroński. Wolę go w takim prostych włosach niz loczkach. Jednak jaki Aramis jest niesamowicie zabójczy, ten jego styl, uroda, dowcip i wszystko inne tworzą bardzo sympatyczna postać. Jednak ja bardziej wzdycham do Atosa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones