PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136831}

Cesarstwo

Empire
6,2 508
ocen
6,2 10 1 508
Cesarstwo
powrót do forum serialu Cesarstwo

Pierwszy raz jestem na tej stronie

I mam podstawowe pytanie


Jak się włącza film ? xd


Proszę o odpowiedź

Majes_filmweb

Aha ...

Majes_filmweb

<facepalm>
Chryste, broń!
To jest serwis, z bazą filmu, gdzie można obejrzeć recenzję, obsadę danego filmu, czy ciekawostki.
Tu się filmów nie ogląda !

Majes_filmweb

xD xD xD dawno się tak nie uśmiałam...:D dobre;)

juusy

Film włączamy przyciskiem "wyloguj" :(

maaaniek

haha dobrze powiedziane :)

Majes_filmweb

Musisz wygodnie usiąść w fotelu , wejść (czytaj kliknąć) na film który chcesz oglądać , mocno się skupić i patrzeć na monitor komputera.
Nie możesz oderwać wzroku przez około minutę. Później wstajesz klikasz enter i oglądasz.
Po około 1,5h nie ważne czy film się już skończył czy jeszcze nie , Ty musisz powtórzyć czynność sprzed 1,5h.
Potem odświeżasz stronę i znów siadasz przed monitorem i oglądasz. Wiesz coś w stylu jak w Lostach walenie w komputer pewien ciąg liczb co ileś tam godzin , czy tak jak ja codziennie walę pajaca w bebechy by pomóc dzieciom. Od taki wymysł kierownika tej strony.
W sumie nie zawsze musisz to robić , to zależy jaki jest kierownik strony akurat , ale ja robię tak zawsze , lepiej zrobić i mieć spokój niż ryzykować że Ci przerwą film i zablokują w najlepszym momencie.
Po skończonym seansie możesz wstać , powtórzyć czynność ostatni raz i wtedy bezpiecznie możesz zakończyć oglądanie.
Później wyłączyć komputer i iść dzielić się wrażeniami z znajomymi.

Powodzenia ;p

Majes_filmweb

To jest temat dekady na filmwebie :)

Majes_filmweb

Ale ma ocenioną zieloną milę, więc może udało mu się włączyć :D

albertkuzma

i tak odpłynął przy tej zielonej mili e do dzisiaj nie może wrócić do naszej filmowej braci.

Dobrosz_65

Zrozumiał co palnął i postanowił już się więcej nie kompromitować, dlatego nie powrócił.

MartiniKS

Nie każdy jest tak wszech wiedzący jak wy i wam podobni ignoranci , jezeli się ktoś pyta to się odpowiada jezeli macie głupie i uszczypliwe komentarze to świadczy o was , bo mam wrażenie ze się już urodziliscie w ubraniu i ze wszech wiedzą , każdy kiedyś zaczyna i pomyślcie czasem że ktoś po prostu nie wie czegoś ,,,,,,,, płytcy ludzie

Piotr_Leoni

Natomiast ja odnoszę wrażenie, że masz problem ze sobą frustracie. Nikt go nie zwyzywał tylko słusznie wyśmiał, bo chyba pasowałoby wiedzieć gdzie się rejestruje i po co zakłada konto. Jak zakupisz produkt np. firmy Beko to nie pytasz się na ile stopni najlepiej ustawić pralkę, bo ta firma produkuje również inne artykuły gospodarstwa domowego.

MartiniKS

Dajcie chłopakowi spokoj, pomylil strony moze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones