PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136831}

Cesarstwo

Empire
6,2 508
ocen
6,2 10 1 508
Cesarstwo
powrót do forum serialu Cesarstwo

Nieporozumienie

ocenił(a) serial na 1

Jak tego gniota można nazwać historycznym. Pomijając już błedy co do osób i wydarzeń, to
jeszcze pokazywanie obyczajowości rzymskiej jak zachowań w domu publicznym. Chore
1/10

ocenił(a) serial na 2
zmoorka

Zobaczyłam właśnie pierwszy odcinek i mam podobne odczucia. Film mnie zniesmaczył. Obraża widza brakiem szacunku do faktów. Poza tym nudno, ckliwa muzyka i wydłużanie scen (czymś trzeba było zapełnić te 40 minut). Nie wiem czy zdecyduję się na drugi odcinek.

zmoorka

za jakieś 100 lat, kiedy nastanie rok czterech cesarzy, a ludzie będą mordowani - starzy, młodzi, nieważne - wtedy Rzym będzie jednym wielkim domem publicznym.. a za czasów Cezara czy Augusta tak samo ! a Antoniusz co robił? razem z Kleopatrą w Aleksandrii urządzali wielkie uczty, które stawały się masowymi orgiami... jeżeli chodzi o to to akurat trafili w sedno..

zmoorka

Heh, lubię takowe wypowiedzi, naprawdę:) Nie jest to arcydzieło ale nazwanie ów serialu gniotem, w porównaniu z Twoimi ocenami, śmie świadczyć o małym horyzoncie i wachlarzu, a co za tym idzie zdolności percypowania "ekranu". Nie mniej polecam zapoznanie się z obyczajowością rzymską na przełomie +/- jednego wieku. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 1
djembe

Po kimś kto używa rzadkiego słowa "percypować", nie spodziewałam się błędu ortograficznego. Co merytorycznej treści to nie rozumiem o czym piszesz. Wielką sztuką jest pisanie lub wypowiadanie się prosto i zrozumiale.

zmoorka

"Co merytorycznej treści..." toż to "po jakiemu"??:) Sztuką jest brak komentarza odnoszącego się do czegoś, czego się nie rozumie, a całkowitą ignorancją jest to iż oczekujesz od kogoś merytorycznej dyskusji, sama tego nie czyniąc. Pozdrawiam

zmoorka

"pokazywanie obyczajowości rzymskiej jak zachowań w domu publicznym. Chore."
Właśnie się zbłaźniłaś swoim zerowym pojęciem o historii cesarstwa Rzymskiego. Ty 0/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones