PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531170}

The Book of Bantorra

Tatakau Shisho: The Book of Bantorra
7,0 70
ocen
7,0 10 1 70
Tatakau Shisho: The Book of Bantorra
powrót do forum serialu Tatakau Shisho: The Book of Bantorra

Wow!

ocenił(a) serial na 9

Jestem pod wielkim wrażeniem realizacji walczących bibliotekarzy... Początkowo przez pierwsze 2 odcinki czuło się lekkie naciąganie, lecz potem... ojej... zaniemówiłem z zachwytu po prostu =)

Imho Hamyuts Meseta najlepsza to najfajniejsza postać, której użycza głosu Romi Pa(r)k. Wszystkie Edwardy i Hitsugaye się umywają ,jak dotąd najbardziej lubiłem ją w roli Teresy z Claymore. Hamyuts po prostu jest erotycznie wredna x3

Dodatkowym przykuwaczem uwagi jest miły fakt, że główna bohaterka nie ma jako broni żadnego debilnego (legendarnego/niezniszczalnego/świętego/przeklętego) miecza , tylko zwykłą procę miotającą, ogromny plus za koncept - tej broni mi zawsze brakowało w anime.

Z pewnością minusem tej serii jest używanie efektów 3D (zwłaszcza pojazdów nawodnych) tam gdzie mogłyby być najprościej pominięte.

Jestem jeszcze w trakcie oglądania, na dzień dzisiejszy jest to ocena 9/10

ocenił(a) serial na 9
Hraun_XI

27 odcinków w dwa dni , to oznacza że na prawdę mnie wciągnęło oglądanie ;)
Pomysł na fabułę ciekawy , w kilku momentach miałem naprawdę mieszane uczucia co do głównej bohaterki ale zakończenie wszystko zrekompensowało , nie było idealne ale dosyć ciekawe .

ocenił(a) serial na 7
Hraun_XI

Edwardy i Hitsugaye, padłam! Zgadzam się co do Hamyuts, świetna postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones